Hilary Duff_info_ =*

3. října 2008 v 17:42 | *_KLaRiSa_* |  Info o Hilary
Hilary Duff

Hilary Duff se narodila 28.9.1987 v Houstonu (USA). Již od peti let navštěvovala balet, av něm, jako ve všem, byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu Nutcracker (u nás Známý jako Louskáček).


Na začátku kariéry hodně Hrala v reklamách pak, v jedenácti letech, uspěla v konkurzu na film Casper Vyhovuje Wendy (Casper Wendy), Který jí pomohl ke slave úspěchu. Po něm Hrala jen maličké role - napriklad v seriálu Chicago Hope, až ve třinácti vyhrála konkurz na TV seriál Lizzie McGuire. Americane si tento seriál (as ním zamilovali Samozřejmě i Hilary). V několika jeho dílech dokonce i zpívala, protoľe se nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že pro bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo Její první CD Santa Claus Lane. To už Hilary znala celá Amerika, Takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Když skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, rozhodla se produkce natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny). Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerskou Roli roku. Potom si založila vlastní skupinu začala se zpěvu věnovat naplno. V roce 2002 si zahrála ve filmu Kadet Kelly (Kadetka Kelly). V roce 2003 štíhla vydat již druhé a více Úspěšné album Metamorphosis natáčit film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu). V dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší Zpěváčků roku na děti ChoiceAwards. Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech Její další film - A Cindrella Story (u nás jako Moderní popelka).
V roce 2005 Hrala ve filmech Chaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2) perfekt man (Pan Božský). Poté vydala Své zatím poslední album Most Wanted natočila zatím svůj poslední film Materiál girls (Holky v balíku). Hilary je ještě mladá proto jí snad čeká ještě dlouhá kariéra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tady_?Tak klikni... ´*

*_CLICK_* 100% (1573)

Komentáře

1 Vikushka Vikushka | 26. října 2008 v 13:03 | Reagovat

Zbožňuju Hilary a hlavně filmy, ve kterých hraje. Nejvíc Moderní popelku a Nikdy to nevzdávej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama